Nuk Muj Song Download Mp3 Elgit Doda

Latest Nuk Muj Song Download Mp3 By Elgit Doda . New Song Nuk Muj Mp3 Download 320Kbps For Free. Top Trending Song Nuk Muj Sung by Elgit Doda Only On Filmisongs.

Nuk Muj Mp3 Song Download Elgit Doda.jpg

Nuk Muj Mp3 Song Download

Nuk Muj Song Download

Nuk Muj Lyrics

Pa ty jo nuk muj mo
Se pa ty jo nuk muj mo
Pa ty jo nuk muj mo

E theve heshtjen ti sot
Po nuk m’the a t’kam mungu
Buza qesh e syt kan lot
Ti se di sa jam tu vujt o
Veç jam tu fol me veten
Se ti nuk ke ndermend per me m’shkruj najher
Je tu mbyt dhe veten
Ta q*** krenarinë, krenarinë që e ke
Jam tu fol me veten
Se ti nuk ke ndermend per me m’shkruj najher
Je tu mbyt dhe veten
Ta q*** krenarinë, krenarinë që e ke

Refreni:
Pa ty jo nuk muj mo
Se pa ty jo nuk muj mo
Pa ty jo nuk muj mo

Pa ty nuk muj asnje minut, asnje sekond
Venat i kam n’trup, gjaku s’qarkullon
Zemren e kam ngrir, a po lexon
Takohem 1 minut dhe e kupton
T’kam dhon, m’ke dhon
Kena nejt deri von, kena flejt n’telefon
Jena zgju, prap jena zon
M’ke bo dom, si cigarja du me t’lon
Nuk po muj, nuk po muj se pa ty s’jom
Jam tu fol me veten
Se ti nuk ke ndermend per me m’shkruj najher
Je tu mbyt dhe veten
Ta q*** krenarinë, krenarinë që e ke

Refreni:
Pa ty jo nuk muj mo
Se pa ty jo nuk muj mo
Pa ty jo nuk muj mo
https://lyricstranslate.com/en/nuk-muj-i-cant.htmlhttps://lyricstranslate.com/en/nuk-muj-i-cant.html

Singer
Original SourceYouTube
Released On08-07-2022

Tags: Nuk Muj Song Download Pagalworld, Nuk Muj Mp3 Song Download Free, Nuk Muj Songs Download Pagalworld. New Elgit Doda 2022 Song Nuk Muj Mp3 Download Mr jatt, Nuk Muj djpunjab, downloadming Nuk Muj Pendujatt, masstamilan Nuk Muj isaimini, naa songs Nuk Muj djking, pagalsong Nuk Muj BestWap, djjohal Nuk Muj pagalfree.